فروش  کلوچه
خانه / کلوچه / عمده فروشان کلوچه زنجبیلی صادراتی

عمده فروشان کلوچه زنجبیلی صادراتی

زنجبیل در ایران خود یک گیاه بیشتر وارداتی است و کمتر در ایران کشت می شود ولی کلوچه زنجبیلی صادراتی که از آن تهیه می شود به دلیل بیشتر آسیایی و آفریقایی بودن این گیاه می تواند گزینه بسیار خوبی برای صادرات به کشورهای اروپایی و آمریکا باشد. ایران همواره یکی از کشورهای صادر کننده انواع شیرینی های خاص به سایر نقاط جهان بوده است. شرایط آب و هوایی ایران و کشورهای آسیا برای برخی گیاهان مناسب است.
عمده فروشان کلوچه زنجبیلی صادراتی

مشخصات کلوچه زنجبیلی رژیمی صادراتی

مشخصات کلوچه زنجبیلی رژیمی صادراتی زمانیکه ماده اصلی این کلوچه زنجبیل باشد می توان به خواص خوب این کلوچه تکیه کرد و آن را یک گزینه خوب برای صادرات دانست. زنجبیل یک گیاه دارویی است که در آسیای مرکزی و شرق در طب سنتی از زمانهای قدیم به کار گرفته شده است.

خواصی همچون کاهش نفخ، تسکین درد و حالت تهوع و سایر ویژگی های دارویی این ماده قطعا از کلوچه تهیه شده با این ماده نیز یک منبغ غذایی مفید میسازد. کلوچه زنجبیلی رژیمی به جای شکر مواد شیرین کننده طبیعی همچون عسل یا شیره انگور دارد. کسانی که مشکلات قندی دارند به میزان نرمال و با توجه به دستور رژیم غذایی خودشان که از چه نوع شیرین کننده هایی می توانند استفاده کنند از این کلوچه ها نیز می توانند بهره ببرند.

در مورد افراد سالم نیز نیاز است که رژیم غذایی هم انرژی و کالری لازم را به بدن این افراد برساند و هم رژیم غذایی آنها شامل انواع گروهای مواد غذایی شامل میوه ها ، سبزیجات، گوشت، لبنیات و … باشد. از طرفی رژیم غذایی افراد سالم هم باید در مواقع مورد نیاز رژیمی باشد. کلوچه های زنجبیلی رژیمی بدون مواد نگهدارنده تهیه می شوند و زمان نگهداری آنها کم اما منبع سالمی برای تغذیه هستند.

در دستور تهیه این کلوچه ها از شکر قهوه ای نیز استفاده می شود. این شکر به نسبت شکر سفید از ساکارز و کالری کمتری برخوردار است. این شکر یکی از دسته بندی های شکر است و تفاوت شماره های مختلف شکر به میزان املاح و کالری آنها بر می گردد. در نتیجه کلوچه زنجبیلی تهیه شده از شکر قهوه ای صرفا دارای املاح مفید بیشتر و کالری و ساکارز کمتر است.

قیمت عمده کلوچه زنجبیلی صادراتی در بازار

قیمت عمده کلوچه زنجبیلی صادراتی در بازار قیمت کلوچه زنجبیلی بنا بر دستور تهیه آن متفاوت است و بستگی به این دارد که از چه نوع شکری استفاده شده باشد یا به جای شکر از شیره انگور یا عسل استفاده شده باشد. همچنین توزیع عمده یا محدود این محصول نیز در قیمت آن موثر است. یکی از عوامل موثر بر قیمت اجناس حضور واسطه های زیاد است. در شهری مثل تبریز  این واسطه ها می تواند کمتر باشد و این محصول با قیمت پایین تری عرضه شود.

مطلب پیشنهادی

عمده فروشی کلوچه نرم کنجدی طرح دار

عمده فروشی کلوچه نرم کنجدی طرح دار با قیمتی فوق العاده استثنایی در بسته بندی های مختلف آماده فروش و عرضه به تمام نقاط کشور می باشد. هم امکان خرید حضوری و هم غیر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازرگانی بای کیک