مجموعه ما شما را به خرید بهترین کیک و کلوچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز فروش کلوچه رژیمی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

میزان کالری کلوچه رژیمیسفارش عمده کلوچه رژیمی

کلوچه ها از جمله دسر های بسیار پر طرفدار در ایران هستند که اغلب به عنوان میان وعده مصرف می شوند و از آن جایی که بسیاری به کالری مصرفی خود حساس اند، کلوچه های رژیمی نیز تولید شده است.
مراکز فروش کلوچه رژیمی در کشور بسیار زیاد بوده و از بین آن ها مرکز خرید ما دارای قیمت های متناسب تری بوده و حتی توانایی تامین آن ها به شکل عمده را هم دارد.

مراکز فروش کلوچه رژیمی

میزان کالری کلوچه رژیمی

میزان کالری کلوچه رژیمی کلوچه های رژیمی از آن جایی که از مواد به خصوصی در آن ها استفاده شده دارای کالری پایینی هستند، برای مثال در آن ها از شکر بسیار پایینی استفاده شده و با حذف بیش تر کربوهیدرات میزان کالری آن به شدت پایین آمده است.

از طرفی به جای آرد های سفید که تنها نشاسته بوده و پر کالری هستند، از آرد های سبوس دار استفاده شده است و همین موجب شده که نه تنها کالری آن کاهش پیدا کند، بلکه ارزش غذایی بالایی هم پیدا نماید.در تهیه آن از کره استفاده نشده چرا که چربی های جامد به نسبت چربی های مایع کالری بالایی دارند و به همین دلیل روغن های مایع گیاهی جایگزین آن ها شده است.

به منظور تولید آن ها با کالری اندک همواره سفی می شود که به جای زرده تخم مرغ از سفیده تخم مرغ استفاده شود، چرا که سفیده یک عدد تخم مرغ تنها ده کالری داشته ولی همراه با زده حدود هفتاد کالری خواهد داشت.با همه این توصیفات باید گفت که یک کلوچه رژیمی با وزنی حدود پنجاه گرم، کالری در حد شصت کیلوکالری خواهد داشت که بسیار اندک است.

سفارش عمده کلوچه رژیمی

سفارش عمده کلوچه رژیمی

  • سفارش کلوچه رژیمی به شدت بالا رفته است چرا که این روز ها بسیاری به دنبال خوراکی هایی با ارزش غذایی بالا و البته کالری کم و پایین هستند و همین موجب شده که بسیاری نسبت به تهیه این نوع خوراکی ها پیش قدم شوند.
  • در سفارش این نوع کلوچه ها همواره باید به این موضوع توجه کرد که از مرکز تولیدی کاملا معتبر درخواست گردد و بعد از آن هم به راحتی می توان با خیال راحت آن ها را در مقدار های عمده تهیه نمود.
  • اکثر سفارش های آن به شکل دوازده تایی و بیست و چهار تایی است چرا که بسته بندی آن هم به همین شکل بوده و باید حتما دقت کرد که می توان به شکل قوطی آن ها را سفارش داد.
  • جهت خرید آن ها می توان با بخش مرکزی تماسی حاصل کرده و سپس خرید خود را ثبت نمود تا به این ترتیب نیازی به هرینه های اضافی برای رفت و آمد نباش.
عرفان شکورنیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین کیک و کلوچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *